Jeden šperk Calvin Klein nikdy nestačí.....

Známe to všechny. Nemám co na sebe, jak sladit barvy a hlavně co k tomu? Od jisté doby vím, že jakýkoliv outfit zachrání hlavně dobře zvolený šperk. Jestli jste zatím neměli příležitost si vybrat svou oblíbenou značku, nezoufejte.

Šperky Calvin Klein jsou ideální volbou.

 

Ozdobí Vás do práce i na kávu s kámoškama. Elegantní náhrdelník poslouží při seriózní pracovní večeři i na bláznivou párty. Není potřeba mít plnou šperkovnici ani muže milionáře. Tyto šperky jsou dostupné každé moderní ženě.

Skvělé je, že jsou vyrobeny z antialergické oceli. Nabízí nepřeberné množství barevných kombinací a některé letošní kolekce nabízí spojení se Swarowski krystalama.

Každé z nás stačí jemný náramek, prsten, náušnice a náhrdelník. Pak už je na každé z nás so s čím sladit, abychom se staly nepřehlédnutelnými. Miluju tuto značku. Šperky jsou jemné, elegantní a hlavne decentní. Doplní jak džínový outfit, tak večerní koktejlky.

Proč mít jenom kabelku nebo tenisky CK? Buďte IN a vyberte si i hodinky nebo šperk stejné značky.

Jenom v Česku je více než 40 prodejců hodinek a šperků Calvin Klein. Na Slovensku jich pak najdete dalších minimálne 20. Už jste si vybrali? Neváhejte, je ideální čas.

Můžete si je zakoupit přímo na našem eshopu v sekci OUTLET s 45% slevou:

https://www.minuta-hodinky.cz/kategorie/sperky/

Nebo sledujte seznam míst vašeho nejbližšího prodejce:

http://www.meridamorava.cz/calvin-klein/prodejni-mista/

 

Autor:

Petronela Konečná

Brand Manažerka

Značky