Jaké hodinky a jak si dnes vybrat ty správné?

Dilematem každého člověka, který se rozhodne pro koupi hodinek, zda pro sebe nebo osobu blízkou.

Na trhu je množství modelů, množství značek v různých cenových kategoriích.

Dnes bych Vám rád napsal pár rád, podle kterých byste měli postupovat při dobrém výběru hodinek.

 

Kde nakupovat - kamenný obchod / internetový obchod ?

Dávejte si velký pozor, abyste nenaletěli lhářem, kteří provozují černý trh s hodinkami prostřednictvím e-shopů!

Nechci tím napsat, že každý eshop nyní nabízí falešné modely, ale raději před koupí přes internet (pokud nemá vysloveně napsáno na stránce e-shopu, že je autorizovaným prodejcem hodinek) kontaktujte administrátora a ověřte si, zda jde o autorizovaného prodejce.

Náš eshop - www.minuta-hodinky.cz spadá přímo do výlučné ditribuce hodinek a proto se u nás vůbec nemusíte bát falešných modelů.

 

Při koupi přímo přes kamenný obchod si také ověřte původ hodinek, které se chystáte koupit. Zeptejte se zda jde o hodinky z výhradní a oficiální distribuce, zda nabízejí autorizovaný servis apod.

 

Rovněž důležité je, abyste dostali při koupi řádnou záruku na Vámi vybraný model. Řádně potvrzenou a vloženou do krabičky s hodinkami. Důležité je, abyste dostali spolu se vším i návod k hodinkám v jazyce země, kde hodinky kupujete. Určitě se informujte, zda dodavatel / distributor poskytuje záruční servis.

 

Hodinky si před koupí dobře ohlédněte, abyste nedostali model se škrábanci nebo náznakem nošení. Vyzkoušejte si je, protože samotný model vypadá vždy jinak přímo na zápěstí jako když ho jen tak držíte. A nezapomeňte se dobře informovat o parametrech. Aby se Vám nestalo, že hodinky s téměř žádnou voděodolností použijete při plavání nebo koupání.

 

Nezapomeňte si vzít kontakt na prodejnu a odložit si doklad o koupi. Budete tak moci v případě poruchy hodinek prodejnu rychle kontaktovat.

Nošení náramkových a kvalitních hodinek v dnešní době vedle výběru různých elektronických, v sobě nese kus jakési hodnoty a mohu si dovolit napsat, že až kultury. Pěkné a kvalitní hodinky můžete dědit z generace na generaci a zachovají v sobě něco co ve Vás vyvolá POCITY. Myslím si, že elektronické hodinky po denno denním nabíjení a nošení po 2-3 letech nebudou schopny už ničeho ...

 

Výběr je na Vás, tak se dobře rozhodněte!

Značky