Půl roku zkušeností s nošením hodinek EXTRI

Už nějaký ten pátek si všímám značky EXTRI, kterou u nás ve firmě máme v distribuci. Velmi pěkné, mohutné a také velikostí pro mě vhodné hodinky. Když si je rozbalíte - pochopíte. Precizní zpracování, pocit ocele v rukou kvalitního modelu ve vás zachová dojem, že jste s koupí těchto hodinek udělali dobře. Možná i to nejlepší! :)

 Už půl roku nosím tyto hodinky každý den. Využívám je nonstop a mám je na zápěstí několik hodin denně. Dokonce jsem v nich i zkoušel plavat, abych otestoval jejich vodotěstnost.

 A po půl roce později jsem se dospěl k názoru, že bych náš eshop obohatil i blogové články se zkušenostmi s jednotlivými hodinkami.

Velikostně hodinky EXTRI a zejména v chronografické kolekci EXTREME, se pohybují kolem 47mm v průměru. Pro vyššího muže, nebo sportovněji založeného muže,  je tato velikost ideální. Pěkně vypadají a nezaniknou.

Vevnitř najdeme strojek Miyota, který je dobrý a spolehlivý. Sklíčko je u každém modelu sportovní kolekce safírové a tedy můžete mít klid na duši, že hodinky něco vydrží.

Ocel 316L je samozřejmostí a protože jsem nosil a nosím model x3001c, tak černé matné pvd je skutečně dobře zpracované. Hodinky se mi podařilo sem tam při běžném nosení bouchnout, ale na hodinkách to nezanechalo žádné známky.

Zmínit musím i vymoženost a jejich silnou zbraň. V každém balení najdete řemínek navíc a to silikonový! To mě osobně velmi potěšilo, neboť mám v oblibě sportovně vypadající hodinky. Od výroby jsou však na koženém, který určitě není na škodu. Výměna trvá jen pár sekund přes sponu, která se nachází z vnitřní strany.

Já jsem si je střídal poměrně často a tak jsem měl možnost otestovat i kvalitu spony. Kožený jsem nosil spíše k formálnějšímu oblečení a sportovní - silikonový jsem nosil ve volném čase (pak jsem v něm i plaval).

Spona na obou páscích pracuje dobře, nezasekává se a drží dobře.

Kožený řemínek se téměř neopotřebuje a silikonový je jako nový stále i po půl roce.

 

Hodinky sedí celkově na ruce velmi dobře a na jejich váhu si zvyknete po pár minutách, čili z toho není třeba mít žádné obavy.

A k závěru bych se ještě rád dostal k té voděodolnosti. Nezkoušel jsem sice s nimi plavat do hloubky, ale za to jsem v nich plaval. Hodinky vydržely, nezateklo, nezarosili se a ve vodě se chovali tak jako výrobce slibuje a to -  vodoodpudivě! :)

Po tak velkém nošení jsem si je skutečně oblíbil i přesto, že jsem nosil hodinky značek Tissot, Calvin Klein, Liu.Jo, Casio, a jiné...

 

Poměr ceny, co nabízejí,jsou EXTRI je více než příznivé a tyto hodinky si bude moci dovolit určitě každý, komu se zalíbí.

 

Co víc o nich napsat?

 

Jednoduše když jejich nové rozbalíte a dáte si je na zápěstí, tak pochopíte že jsou to: HODINKY, KTERÉ MAJÍ V SOBĚ NĚCO VÍCE!

Značky