Švýcarská elegance vstává z popela

Grovana je Švýcarská značka, která začíná psát svou historii od roku 1924, kdy Hans a Walter Groflin začínají vyrábět strojky pro hodinky. V roce 1961 Hans Groflin se rozhoduje vybudovat vlastní výrobnu pro hodinky. V roce 1970 převzal společnost Werner Bitterli a jméno společnosti mění na Grovana. A právě od tohoto roku tato značka nabírala na obrátkách a postupem času se z ní stala kvalitní a poctivá Švýcarská značka hodinek.

 

V současnosti společnost zaměstnává jen do 50 zaměstnanců, což je pro tak velký trh skutečně málo. Můžeme tedy s jistotou hovořit o rodinné firmě no velmi kvalitní a precizní výrobě.

Grovana se vyznačuje zejména precizností výroby a spíše kvalitou než kvantitou a proto tyto hodinky patří mezi ty nejkvalitnější a nejspolehlivější.

Klasický propracovaný design s příměsí elegance a honosnosti jsou ty správné přirovnání k hodinkám této značky. Nicméně najdeme zde i kus kvalitní sportovní výroby se šmrncem v podobě stylových chronografickém modelů.
Více sportovně vypadajících modelů grovaného vyrábí společnost pod záštitou její značky SWISS ALPINE Millitary by Grovana.

Pokud hledáte kvalitní a poctivé hodinky Švýcarské kvality za  přitažlivou cenu, jste na správné adrese a Grovana je pro Vás jasnou volbou. Stačí si jen vybrat!

Značky