Liu Jo - kvalita a smysl pro italskou vášeň

Italský cit a vášeň pro módu se snoubí v každém modelu hodinek a šperků Liu Jo luxury. Značka, která v průběhu pár let expandovala do celé Evropy, ale také Asie, nese punc luxusu a originality díky používání kvalitních výrobních materiálů. Hodinky značky Liu Jo luxury jsou vyrobené z ušlechtilé oceli, v kombinaci s povrchovou úpravou módního žlutého nebo růžového zlata – IP. Používají se kvalitní kožené prvky a v neposlední řadě krystaly, které jsou součástí téměř každého modelu. Hodinky na rukách svých nositelů oprávněně vzbuzují obdiv a pozornost.
Uvnitř každého modelu vyniká svou spolehlivostí japonský strojek Miyota. Hodinky na rukách svých nositelů oprávněně vzbuzují obdiv a pozornost. Jako fashion značka neustále sleduje vývoj módních trendů a přispůsobivě uvádí dva krát ročně na trh absolutní novinky.

Trošku historie

Italská značka LIU JO MILANO i přesto, že je poměrně mladá, má bohatou a zajímavou historii. Samotná značka Liu Jo vznikla roku 1995 v městě Carpi v provinci Modena, její zakladatelé bratři Marchioví pronikli na italský trh a později i na trh zahraniční hlavně díky široké nabídce oděvů, obuvi a nejrůžnějších doplňků. Značka Liu Jo obléká mladé ženy i elegantní dámy a samozřejmě nazapomíná ani na děti. Po celé Itálii má přes 130 butiků, které nabízejí módní značku Liu jo a po celé Evropě a Asii jich je dalších 110. Právě proto na sebe nenechala dlouho čekat ani nabídka módních doplňků, kterými hodinky a šperky bezpochyby jsou – a tak se začala éra značky LIU JO MILANO.
Tato sice mladičká ale přesto neustále rostoucí značka spolupracovala již s tvářemi jako Kate Moss v roce 2012 nebo s Dree Hemingway v sezoně podzim/zima 2014.  

Něco z produktů

Modelová řada Brilliant

Vychycená novinka roku 2018 vzbudila neutichající zájem. A to právem. Jemná elegance podtržena vsazenými krystaly činí hodinky nepřehlédnutelnými. Jemnost a lehkost tohoto modelu Vás jistě přesvědčí. V nabídce je v mnoha barevných provedeních. Jak v ocelové variante s bílým i tmavým ciferníkem, stejně tak jej najdete v nabídce v růžovém nebo zlatém vyhotovení

Hit léta 2018 - Dancing Sport

Jednoznačná volba padá toto léto na modelovou řadu Dancing Sport. Nejsou to jen tak obyčejné hodinky k džínám. LIU.JO spojilo praktičnost silikonového řemínku a jemnou eleganci volně se pohybujících krystalů v lunete hodinek. Masivní ocelové pouzdro je šikovně zapracované do silikonového řemínku a tak nabízí nositelce pohodlí v horkých letních dnech. Léto je o barvách, to víme i my a proto najdete v naší nabídce celkem 8 barevných provedení od klasické černé přes divoce růžovou, tyrkysovou až po panensky bílou. Stačí si správně vybrat. 

Značky